nove vysielanie FMka

• [Gelöschter Benutzer] schrieb...
    • Benutzer
    • 29. Jan. 2007, 9:13

nove vysielanie FMka

hmm, dlhsie som nebol na SK, asi preto som tuto zmenu zaregistroval az scul, je pondelok po desiatej a z radia FM sa siri 'elan - neviditelne diavcata', pekne. no snad to nebude horsie ;o)

• Benutzer
    • 29. Jan. 2007, 9:16
    no este ze tak, prave som zapocul dzingel - RADIO REGINA :-D hmm, zmenili frekvencie, ale RDSko mi stale ukazuje RADIO FM, strasna haluska! :-D

nastastie to bol iba zly sen a plany poplach ;o)

• Benutzer
    • 29. Jan. 2007, 9:39
    kedze som z okolia NMnV, tak podla tohtok http://www.radiofm.sk/content/view/full/18318

som v prdeli :o( stratili sa frekvecie z nasho chotara. hmm, je tu na last.fm grupa pre RADIO REGINA? idem zalozit ;-D

alebo idem radsej kdesi pohladat nejaku tycku co si dam za okno...

• davitof schrieb...
    • Benutzer
    • 29. Jan. 2007, 14:51
    nebol to zly sen....., ale rovno nocna mora :(

• paiac schrieb...
    • Benutzer
    • 30. Jan. 2007, 21:14

RADIO_FM nie v Nitre, Ziline a Presove?

Pomoc! Som zmateny! Akysi paradox citim vo vzduchu.. Pre kazdeho nieco, pre vsetkych vsetko.. Radio_Fm pre mestskeho mladeho posluchaca uz viac nie v Nitre... Co sa stalo? Som na hlavu uz asi ja, ked nie Slovensky rozhlas!

• iFrenger schrieb...
    • Benutzer
    • 31. Jan. 2007, 16:57
    hm, som doma márne ladil dnes rádio, že kde sa podelo fm ko...tak aj prievidza je asi out, báječne...

• colorko schrieb...
    • Benutzer
    • 31. Jan. 2007, 23:30

vy sa stazujete

A ja v Prahe co mam povedat? :) Pocuvat mozem iba na PC :(

Kazdopadne, zmena frekvencii = krok spat! Toto si u mna nikto nevyargumentuje. Preco mestske radio zmizlo z velkych miest? A aky dopad to bude mat na pocuvanost?

• iFrenger schrieb...
    • Benutzer
    • 1. Feb. 2007, 0:11
    no ty v prehe radšej nič nehovor, ale zapni skvelú R1 a raduj sa, že tam niečo také dobré máte:)

• colorko schrieb...
    • Benutzer
    • 1. Feb. 2007, 11:16

R1? To je co?

Ja tu pocuvam vyhradne RockZone 105,9, s prekvapenim som totiz zistil, ze ani Wave nie je buhvico.

R1 si myslel Frekvenci 1? To je jedno z radii ktore pocuvam len ked surfujem po FM spektre a zaujme ma nejaka pesnicka :)

• iFrenger schrieb...
    • Benutzer
    • 1. Feb. 2007, 12:24
    myslel som Rádio 1
    www.radio1.cz

• nove frekvencie

obavam sa, ze to je zaciatok konca _FM:(((

The Titanic disaster was not the iceberg. It was the soundtrack.
    • colorko schrieb...
    • Benutzer
    • 2. Feb. 2007, 8:51

nemoze

to predsa nedopustime! aj keby sme mali zalozit nove radio.. ale je to fakt smutne ze ho takto zatalcili do kuta :(

• grohoo schrieb...
    • Benutzer
    • 21. Jan. 2008, 21:27

Rádio_FM sa mení

Našiel som niečo také:
    http://medialne.etrend.sk/radia/sprava.php?sprava=6108&RSS

________
    Počuvaj! Piknik - O da

• lichee85 schrieb...
    • Benutzer
    • 22. Jan. 2008, 11:47

cokolvek, co necakate :-P

ja sa z pripravovanych zmien velmi tesim :-) najma ze sa odstranil "sportak" tomaggio aj so "spolumoderatorkou" z poobedia :-) len neviem, ako budem stihat B&H - aj ked - uz nemusiiiim, budu podcastovanyyyy, takze zlate prasiatko bude :-P

FM_positive ;-)

one race / human race
    • toomaspb schrieb...
    • Benutzer
    • 22. Jan. 2008, 12:44

len pre uplnost - zo shoutboxu :D:D

toomas wrote:
    co hovorite na nove zmeny v _FM? podla mna pohoda...to ze poobede bude B&H je super (=nebude tam vera a tomaggio), mozno budu chalani vecer chybat, aspon raz za tyzden by mohol byt klasicky off, ale...vcelku je to okej..alebo?

melonick wrote:
    ja osobne veru moc nemusim..nie je mi vobec sympaticka ako holka hoci ako moderatorka ma iste svoje kvality..pride mi ako " vypocitava luxusna kurva" takze cim menej very tym lepsie

palo666 wrote:
    vera v radiu uz nie je:D

toomas wrote:
    no ved ano, nie je, ale bol tam sportak tomadzo :D

• palo666 schrieb...
    • Benutzer
    • 22. Jan. 2008, 13:00
    :DDD tomas a co si akoze chcel povedat?

• toomaspb schrieb...
    • Benutzer
    • 22. Jan. 2008, 23:47
    :D nic to len zalohujem pre buduce generacie, vies ako.. shoutbox tu nebude vecne :D

• palo666 schrieb...
    • Benutzer
    • 23. Jan. 2008, 8:37
    v tom pripade ti to schvalujem, kedze je tam aj moj post:D

• lichee85 schrieb...
    • Benutzer
    • 23. Jan. 2008, 9:01
    :-DDDD narcis :-P

one race / human race
    • palo666 schrieb...
    • Benutzer
    • 23. Jan. 2008, 9:02
    na nevydrzanie co?:p

• lichee85 schrieb...
    • Benutzer
    • 23. Jan. 2008, 9:03
    pravidelne zasmiatie k rannej kave :-DD

one race / human race
    • palo666 schrieb...
    • Benutzer
    • 23. Jan. 2008, 9:15
    tak to som rad:D

• Acid3P schrieb...
    • Benutzer
    • 24. Jan. 2008, 12:09

mp3

nepaci sa mi ten dlhy nemoderovany blok - ak chce sit _FM proti prudu je tato strategia dost divna, kedze tym padom sa priblizi velkemu poctu radii na SVK. Samozrejme a chvalabohu nie po hudobnej stranke. Osobne najcastejsie pocuvam _FM 9-12, prave ked je nemoderovany blok, ale do 15:00 - to je uz privela.

• stanci schrieb...
    • Benutzer
    • 24. Jan. 2008, 12:59
    ked som sa prvy krat dostala k fm_ku tak sa mi pacili prave tie nemoderovane bloky takze ked nastupila vera a tomadžo radio nehralo :D skoda balaza a hubinacika ze uz nebudu vecer :(

• toomaspb schrieb...
    • Benutzer
    • 24. Jan. 2008, 18:54
    osobne mi to je uplne jedno ci sa moderuje od 9-15 ...vacsina je vtedy v skole/v praci, a teda...neviem ako ostatni ale ked sa mam sustredit na robotu tak nemozem pocuvat moderatora...a pritom _FM pojde stale proti prudu - poprve hudbou, a potom ludmi ako su balaz, vanco etc.

Anonyme Benutzer dürfen keine Beiträge schreiben. Bitte log dich ein oder registriere dich, um Beiträge in den Foren schreiben zu können.