Kulinarija. Maistas.

• SlimDog schrieb...
    • Benutzer
    • 8. Jul. 2009, 4:26

Kulinarija. Maistas.

Gaminate? Jeigu taip, kokius patiekalus mokate gaminti? Kokiai virtuvei simpatizuojate (Indiškai, Japoniškai ir t.t.)? :) Patarimai virtuvėje ir visa kita, kas susiję su maistu puikiai tiks šioje temoje :)

O aš einu, einu. Ant pečių šalikas numegztas iš minčių šiltų.
    • joujojus schrieb...
    • Benutzer
    • 8. Jul. 2009, 9:24
    Išbandžiau daug maisto gaminimo būdu, bet geriausias man- mama

I'm sick to death of people saying we've made 11 albums that sounds exactly the same, Infact, we've made 12 albums that sound exactly the same. Angus Young
    • SlimDog schrieb...
    • Benutzer
    • 8. Jul. 2009, 12:49
    Kodėl geriausias? Skaniausias, ar patogiausias? :) Aš kai gaminu pats, tai iš tikrųjų, rodos, gaunasi daug skaniau :)

• joujojus schrieb...
    • Benutzer
    • 8. Jul. 2009, 13:26
    Na man irgi dažnai užeina tokio savęs pasitikėjimo priepuoliai, ir atrodo jeigu kažkokia vidutinio amžiaus moteriške sugeba pagamint tai tipo aš nesugebėsiu. Bet pagaminus gaunasi ne tas, tai per daug druskos tai per mažai, bet dažniausiai tai gaunasi kažkoks ne toks skonis ir niekaip nesuprantu kas negerai.
    O kas liečia įvairias virtuves tai geriausia šita http://thisiswhyyourefat.com/

I'm sick to death of people saying we've made 11 albums that sounds exactly the same, Infact, we've made 12 albums that sound exactly the same. Angus Young
    • SlimDog schrieb...
    • Benutzer
    • 8. Jul. 2009, 13:33
    Nesakyčiau, kad geriausia, bet skani ganėtinai :) Man tai, taip tenka jau kelis metus, praktiškai pačiam viską gamintis, nes mama užsikasiusi darbais, dažnai namie nebūna... Tai iš tikrųjų menas yra kulinarija ir tą patį patiekalą galima padaryti įvairiausiai panaudojus tam tikrus prieskonius, paįvairinus ingridientus:) O šiaip, esu Japoniškos virtuvės fanas, ne, ne suši ir kiti populiarųs, japonų virtuvėje labai skaniai kepama vištiena, pvz. vištienos krutinėlė troškinta grietinėles padaže, mm :)

• bbebbras schrieb...
    • Benutzer
    • 9. Jul. 2009, 0:12
    O kas liečia įvairias virtuves tai geriausia šita http://thisiswhyyourefat.com/ nofollow=yes

dauguma dalykų atrodo, taip, kad net aš nevalgyčiau

• joujojus schrieb...
    • Benutzer
    • 9. Jul. 2009, 8:31
    Neveltui sakoma, kad geriausi kulinarai vyrai

• justtas schrieb...
    • Benutzer
    • 9. Jul. 2009, 15:59
    Geriausi kulinarai - vyrai, o geriausios kulinarės - moterys :)

• Pats negaminu, moku gaminti, turbūt, tik "tikrų vyrų" patiekalus - kiaušinienę ir pan. Nesu didelis ir valgymo "fanas", bet kartais, kažkodėl, labai mėgstu žiūrėt kulinarines laidas, Roberto receptai/Roberto pusryčiai patikdavo :D

“Extremism in the defense of liberty is no vice; moderation in the pursuit of justice is no virtue.” - Cicero.
    • bbebbras schrieb...
    • Benutzer
    • 15. Jul. 2009, 20:17
    Roberto receptai/Roberto pusryčiai patikdavo :D

gal tiesiog Robertas patiko? (:

iš tiesų ir man patinka kulinarinės laidos, prasmės žiūrėt - jokios, bet visgi smagu

• Insomnia9 schrieb...
    • Benutzer
    • 22. Jul. 2009, 14:44
    Domiuos vegetarišku ėdalu, bet tas noras stovėt ir kažką gamint, tai užeina tai praeina. Daug kas sako, kad skaniausi mano pyragai ir sausainiai, kurių pati dažniausiai ir neparagauju :D

• Negaminu. Tiesiog nemėgstu tūnoti virtuvėje kažką gamindama, bet valgyti tai mėgstu. Skaniausiai mama ir močiutė gamina.:) Valgau gan įvairų maistą, bet ne viską.;D

• Baisiausiai nemėgstu stovėti prie puodų ir visais būdais stengiuosi to išvengt... Tad nieko įmantraus paruošt nemoku, bet kiek girdėjau, tie reti kartai kai gaminu ką nors, pavyksta puikiai :D.

šoka meška su peiliu rankoj
    • matrasass schrieb...
    • Benutzer
    • 28. Sep. 2009, 19:46
    Gaminu :D , o tiksliau padedu mamai prie puodų , nes ji labai to nemėgsta ,o aš jai turiu laisvo laiko bėgu į pagalbą , geriau nei nieko neveikt juk.Taigi išmokau Cepelinų ir koldūnų meno :D Tai pat laisvai galėčiau kotletų išsikept :D . Šiaip pats valgio darymas tik tada įdomus jai gaminu makaronus :P

Anonyme Benutzer dürfen keine Beiträge schreiben. Bitte log dich ein oder registriere dich, um Beiträge in den Foren schreiben zu können.